KONST / Skulptur & konsthantverk / Skulptur 11543187

nr 1154 3187

Skulptur

bemålad gips, signerad, 1900-talets början, höjd: 56 cm

Utrop:

1.000 kr

Såld:

1.000 kr

måndag 8 januari 2018
kl 19:15:23